Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 4936-й день

Історія пригону "Карамельки", BMW F31 320d LuxuryLine(2014/Orionsilber metallic/184PS)

aldir
Mar 7 2018, 15:58

Пост #1

Активист
*

С нами с: 11-December 10

Open in new windowIPB Image

От нарешті прийшов і мій час розповісти свою історію про вибір, пошук авто, поділитися деякими думками, переживаннями, які супроводжували впродовж цього досить тривалого процесу.

Сам по собі я така людина, що до вибору будь-чого відношусь дуже відповідально і прискіпливо, причому те що вибираю повинно в першу чергу подобатись і приносити естетичне, візуальне задоволення.
Тому до автомобіля, з яким доведеться разом проводити час щодня, ці всі пункти відносяться у повній мірі.
Багато "води витекло" з того часу, відколи почався процес спочатку перегляду, а потім і вибору, і ще більше людей було замучено питаннями, проханнями, консультаціями, створювались теми на форумах, гуглив інфу сам на наших та іноземних ресурсах.
Забігаючи наперед скажу, що інтереси щодо авто змінювалися кардинально і не раз, в результаті по кільком моделям я таки набрав солідний багаж знань.
Також по ходу розповіді наведу кілька цитат від форумчан, які ділилися зі мною своїми знаннями і допомагали, можливо комусь ця інфа також стане в пригоді.

Частина 1. Надійні неламучі японці.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Частина 2. Півроку з Audi.

Частина 3. Поламані стереотипи.

Частина 4. Пошук і пригін.

Частина 5. Приховані моменти.

Частина 6. Кордон.

Частина 7. Час перезуватись.

Частина 8. Луцька митниця.

Частина 9. Комплектація.

Частина 10. Невеликий фотозвіт.

Ось так завершується ця історія, не дуже складно, але вимагає часу, нервів і терпіння. Далі в планах постановка на облік, оформлення страховки (на 1 рік візьму КАСКО), установка протиугонної системи.
Буду радий відповісти на запитання, якщо такі виникнуть.
П.С. Щось надто багато тексту вийшло, лаконічність не є моєю перевагою smile.gif
P.P.S. Мало не забув розкрити таємницю, а чому ж таки "Карамелька"? Думаю всі і так вже здогадались, але скажу, що сам я її так ніколи б не додумався обізвати, а от одна подруга, коли показав їй фото ще до пригону, сказала, що авто в такому кольорі схоже на карамельку biggrin.gif

Сообщение отредактировал aldir - Mar 7 2018, 16:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Страницы   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 19)
Bartimeus
Mar 7 2018, 16:22

Пост #2

Активист
*

С нами с: 27-June 09

Тачка Агінь, респект і уважуха)
User is online!Profile CardPM
+Quote Post
CnsRd
Mar 7 2018, 16:24

Пост #3

Постоялец

С нами с: 18-August 09

Самое интересное-шо по цифрам $/€/₴?
+Quote Post
aldir
Mar 7 2018, 16:37

Пост #4

Активист
*

(Bartimeus @ Mar 7 2018, 16:22) Перейти к цитате

Тачка Агінь, респект і уважуха)

Дякую!

(CnsRd @ Mar 7 2018, 16:24) Перейти к цитате

Самое интересное-шо по цифрам $/€/₴?

Я писав, що по ціні вийшло в районі 20к €, а точніше 20470€ без врахування сплати у пенсійний фонд при першій реєстрації.
+Quote Post
TurboDima
Mar 7 2018, 16:59

Пост #5

Ветеран

С нами с: 18-March 09

неплохо, в два раза дешевле новой получилась
+Quote Post
explosive
Mar 7 2018, 17:06

Пост #6

Хлопець з Бандерштадту

С нами с: 22-June 09

Чудова розповідь, цікаво було почитати.
Бажаю автору радіти "карамельці" кожен день, а коли залишатимеш авто на паркінгу - обертатись і проводжати її поглядом ще так з десяток разів angel.gif

До речі, скільки аналогічне авто у нас коштує щоб розуміти економію...

Сообщение отредактировал explosive - Mar 7 2018, 17:10
+Quote Post
aldir
Mar 7 2018, 17:23

Пост #7

Активист
*

(TurboDima @ Mar 7 2018, 16:59) Перейти к цитате

неплохо, в два раза дешевле новой получилась

"Карамелька" виїхала з салону 22.12.2014р, і вартість її складала більше 60к Євро.

(explosive @ Mar 7 2018, 17:06) Перейти к цитате

Чудова розповідь, цікаво було почитати.
Бажаю автору радіти "карамельці" кожен день, а коли залишатимеш авто на паркінгу - обертатись і проводжати її поглядом ще так з десяток разів angel.gif

До речі, скільки аналогічне авто у нас коштує щоб розуміти економію...

Дякую, зараз так і є smile.gif
А скільки в нас коштує не скажу, бо не знаю. Але точно знаю, що в Україні таку і не замовиш в салоні, бо багато опцій апріорі недоступні. У цьому авто від повного фаршу не вистачає тільки камери огляду і пам"яті сидінь.

Ще поділюсь одним спостереженням. Оскільки я тривалий час моніторив Ф31 на мобаійл.де, то ті авто, які попадали у фільтр знав напам"ять. Так от періодично деякі продавались і з"являлись на авторіа. І одна з них, запам"ятав її по плямам на задньому сидінні, в Україні продається з -100-110тис. км. пробігу.
Ось, до речі, вона: bmw_320_20903062

Сообщение отредактировал aldir - Mar 7 2018, 17:25
+Quote Post
user25
Mar 8 2018, 0:41

Пост #8

Постоялец

С нами с: 8-September 10

По ссылке 60тыс пробега

Задом ездят)

Сообщение отредактировал user25 - Mar 8 2018, 0:42
+Quote Post
aldir
Mar 8 2018, 8:28

Пост #9

Активист
*

(user25 @ Mar 8 2018, 0:41) Перейти к цитате

По ссылке 60тыс пробега

Задом ездят)

А перед Новим роком на мобайл.де в неї було 160 чи 170 тис.км.
+Quote Post
Denson
Mar 8 2018, 11:15

Пост #10

Активист
*

С нами с: 26-January 16

Хорошая машина! good2.gif
Автора поздравляю с приобретением!
+Quote Post
mmo
Mar 8 2018, 14:10

Пост #11

Старожил

С нами с: 30-January 14

Поздравляю, хороший рассказ, даже свой опыт вспомнил drinks.gif
+Quote Post
aldir
Mar 8 2018, 20:41

Пост #12

Активист
*

(Denson @ Mar 8 2018, 11:15) Перейти к цитате

Хорошая машина! good2.gif
Автора поздравляю с приобретением!

(mmo @ Mar 8 2018, 14:10) Перейти к цитате

Поздравляю, хороший рассказ, даже свой опыт вспомнил drinks.gif

Дякую!
+Quote Post
Suomi
Mar 8 2018, 21:11

Пост #13

Активист
*

С нами с: 27-January 11

Цікава історія вийшла з досить гарним завершенням. Вітаю, хай дарує тільки позитивні емоції. На літо також краще ранфлет змінити на звичайну гуму
+Quote Post
imenno
Mar 8 2018, 22:24

Пост #14

Мистер Равлик

С нами с: 24-March 06

(aldir @ Mar 7 2018, 17:23) Перейти к цитате

"Карамелька" виїхала з салону 22.12.2014р, і вартість її складала більше 60к Євро.
Дякую, зараз так і є smile.gif
А скільки в нас коштує не скажу, бо не знаю. Але точно знаю, що в Україні таку і не замовиш в салоні, бо багато опцій апріорі недоступні. У цьому авто від повного фаршу не вистачає тільки камери огляду і пам"яті сидінь.

Ще поділюсь одним спостереженням. Оскільки я тривалий час моніторив Ф31 на мобаійл.де, то ті авто, які попадали у фільтр знав напам"ять. Так от періодично деякі продавались і з"являлись на авторіа. І одна з них, запам"ятав її по плямам на задньому сидінні, в Україні продається з -100-110тис. км. пробігу.
Ось, до речі, вона: bmw_320_20903062

Нормально так. Купили на мобайл.де и пригнали. Пробег скрутили вдвое или втрое, да еще и заявляет, что "Первый владелец". ахаха Кругом обман. Главное еще не забыли написать, что владелец девочка, так типо больше доверия. smile.gif

Сообщение отредактировал imenno - Mar 8 2018, 22:28
+Quote Post
aldir
Mar 9 2018, 0:03

Пост #15

Активист
*

(imenno @ Mar 8 2018, 22:24) Перейти к цитате

Нормально так. Купили на мобайл.де и пригнали. Пробег скрутили вдвое или втрое, да еще и заявляет, что "Первый владелец". ахаха Кругом обман. Главное еще не забыли написать, что владелец девочка, так типо больше доверия. smile.gif

Цікаво чи можна якось на таких вплинути, кудись написати, залишити комент чи хз що?
+Quote Post
Igr1k
Mar 9 2018, 0:24

Пост #16

Cтаршой
**

С нами с: 27-December 10

(aldir @ Mar 9 2018, 0:03) Перейти к цитате

Цікаво чи можна якось на таких вплинути, кудись написати, залишити комент чи хз що?

ну, комментарий можно под обьявлением. думаю, те, кто будут интересоваться машиной, внимание обратят.
но идеально бы еще с "подтверждением", чтобы не было похоже на пост с целью "сбить цену". да вот как же его найдешь теперь, если машинка продавалась за границей давно. smile.gif
так что все такие "фокусы" лишь в карму продавцу)
+Quote Post
aldir
Mar 12 2018, 9:44

Пост #17

Активист
*

За цей час автомобіль було поставлено на облік, оформляв у Сервісному центрі МВС на Кільцевій (Автозаз).
Це було якраз під час снігопадів, ледве відкопав авто на стоянці, довелось в охорони лопату брати smile.gif

Сам процес зайняв близько 3 годин, тричі експерт ганяв по різним кабінетам, потім виявилось, що типу номерів для Волинської обл. немає, але коли я сказав, що потрібно сьогодні однозначно вирішити, то через 30хв за 200 грн. підвезли. З усіма податками вийшло близько 9000грн.
А ще я застряг у них на площадці, бо там взагалі не розчищено було, та і не я один такий був. Нас спас водій на Pajero Sport, він розкатав поляну smile.gif

Також оформив страхування: автоцивілку та на перший рік для власного спокою оформив КАСКО.
Хочу порекомендувати сервіс усім, де робив: Полис ОСАГО со скидкой до 45%, Минимальная цена, минус агентская комиссия. Надали мені пропозиції від різних страхових, я вибрав варіант, який мене найбільше влаштовував, також надали змогу розбити платіж частинами, ну і скидку хорошу зробили. Зв"язався, в той же день (а це була субота, в день коли реєстрував авто, дороги заметені ...) під"їхали до мене, зробили необхідні фото, заповнив документи, в пн. вже мав все оформлене.
+Quote Post
TurboDima
Mar 12 2018, 18:36

Пост #18

Ветеран

С нами с: 18-March 09

(aldir @ Mar 7 2018, 17:23) Перейти к цитате

жесть конечно, учитывая, что база 320д туринг стоит 38к евро и это у нас, 30к за опции?! O_o.gif
+Quote Post
Antro
Mar 13 2018, 7:00

Пост #19

Активист
*

С нами с: 19-March 06

Цікаво було почути думку автора про японські авто, що у них опцій менше ніж у німців))) Сьогодні у них в базі вже є фічі, яких у німців нема навіть у повному фарші, і коштуює таке авто нове з салону в два рази дешевше. Якість перевезення дупи і динаміка вже дихають німцям у спину і я не здивуюсь, якщо через рік-два вони їх таки переплюнуть по всім показникам. Репутацію і марку треба тримати, а німці цю справу активно просирають. Однак, сподіваюсь, що цього не станеться, бо у самого зараз є баварський скакун)

Але мова не про це (тут б/у авто розглядалось).

Не хочу образити автора посту, але то бутафорія а не беха з таким двигуном. З таким успіхом і за ці гроші, можна було взяти іншу марку машини з цими ж показниками і меншим пробігом. Щоб вона їхала як треба, шильдик має бути 335 або 340. Ну як мінімум 330. А дизель, oh my god, та воно взагалі ж бревно. І де XDrive? Чи може зиму хто відмінив?
І до того всього, беха їздить непогано по надійності, але якщо ломається, то ремонт страшне дорогий. А колхозити замінниками і самопальними гаражами, то це буде вже не бмв, а щось взагалі печальне. Сподіваюсь aldir розрахував свої сили.

Радий, що aldir здійснив свою мрію і бажаю не зупинятись на досягнутому (наступна нехай буде вже нова), а ще не сприймати мою нахабну думку близько до серця)
+Quote Post
gavri
Mar 13 2018, 8:06

Пост #20

Активист
*

С нами с: 21-September 10

(Antro @ Mar 13 2018, 7:00) Перейти к цитате

Цікаво було почути думку автора про японські авто, що у них опцій менше ніж у німців))) Сьогодні у них в базі вже є фічі, яких у німців нема навіть у повному фарші, і коштуює таке авто нове з салону в два рази дешевше. Якість перевезення дупи і динаміка вже дихають німцям у спину і я не здивуюсь, якщо через рік-два вони їх таки переплюнуть по всім показникам. Репутацію і марку треба тримати, а німці цю справу активно просирають. Однак, сподіваюсь, що цього не станеться, бо у самого зараз є баварський скакун)

Але мова не про це (тут б/у авто розглядалось).

Не хочу образити автора посту, але то бутафорія а не беха з таким двигуном. З таким успіхом і за ці гроші, можна було взяти іншу марку машини з цими ж показниками і меншим пробігом. Щоб вона їхала як треба, шильдик має бути 335 або 340. Ну як мінімум 330. А дизель, oh my god, та воно взагалі ж бревно. І де XDrive? Чи може зиму хто відмінив?
І до того всього, беха їздить непогано по надійності, але якщо ломається, то ремонт страшне дорогий. А колхозити замінниками і самопальними гаражами, то це буде вже не бмв, а щось взагалі печальне. Сподіваюсь aldir розрахував свої сили.

Радий, що aldir здійснив свою мрію і бажаю не зупинятись на досягнутому (наступна нехай буде вже нова), а ще не сприймати мою нахабну думку близько до серця)

Этот пост посвящен зависти или как ещё объяснить ваши придирки? Человек выбрал и купил, а тут вы со своими икспертными "не беха", не валит, дизель - фу , ремонты и т.д.
Сорри, за высер, просто напрягло это читать.
PS отличная тачка, поздравляю!

User is online!Profile CardPM
+Quote Post

4 Страницы   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

- Упрощённая версия
Сейчас: 19th September 2019 - 21:09
Сайт не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы удалим её. Файлы для обмена предоставлены пользователями сайта.