Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6100-й день

Важные объявления

Шановні відвідувачі! У зв’язку з тим, що адміністрація кожного дня отримує запити на реєстрацію, повідомляємо, що двері на форум відчинені. Реєстрація відкрита. Перш ніж зареєструвати обліковий запис, потрібно мати на увазі, що:
1. 0day.kiev.ua - суто український ресурс з відповідними настроями
2. місця проросійським блядям в нас не знайдеться. Крим, Херсон, Запоріжжя - це все Україна і взагалі, слава Україні!

Война в Украине

@LEzhka
Mar 1 2014, 17:41

Пост #1

Постоялец

С нами с: 15-May 07

https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/...ndex/id/118103/

Ребята, можно с ковидной 1000 гривен задонатить нашим бойцам. Пробуйте, не с первого раза проходит

Ребята, в теме (де-факто, и теперь и де-юре) можно ругаться матом.
За любую поддержку свинособак - моментальный бан.
© Midnight)sky

ПЕРЕЛІК ОФІЦІЙНИХ ПЕРЕВІРЕНИХ ДЖЕРЕЛ:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

ЩО ПРЯМО ЗАРАЗ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ МОЖЕ ЗРОБИТИ?
��записуйтесь у територіальну оборону https://sprotyv.in.ua/
��повідомляйте через офіційний чат-бот у Telegram https://t.me/stop_russian_war_bot про російські війська, техніку та ворожі ДРГ. Пересування українських військ навпаки не світимо
��беріть участь у затриманні ворожих диверсантів та коректувальників
��знищуйте мітки ворожих ДРГ усюди, де їх виявили
��демонтуйте дорожні знаки із вказівниками напрямків руху, щоб ворогу було складніше орієнтуватися на місцевості
��в координації з військовими та представниками територіальної оборони облаштовуйте завали та барикади на важливих дорогах
��готуйте «коктейлі Молотова» за інструкціями, що оприлюднені на перевірених українських ресурсах
��здавайте кров на потреби поранених та допомагайте лікарям
��заходьте в соцмережі й форуми РФ та публікуйте відео з загиблими і полоненими ворога – доносьте правду і закликайте, аби російські матері виходили на акції протесту проти війни
Зараз від дій кожного с нас залежить доля України!
Ми обов’язково переможемо! Тому що ми на своїй землі!
Слава Україні!

Набор кратких картинок по выживанию, что делать в разных ситуациях и т.д.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

С сегодняшнего дня за систематическое "зрадоёбство", "всёпропальчество" и т.д. пользователи будут наказываться от 1 дня РО до перманентного бана.
Да, не всё и не всегда хорошо на военном и дипломатическом фронте, но это не является достаточной причиной сеять панику и упаднические настроения среди форумчан.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
8633 Страницы  « < 8631 8632 8633  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(172640 - 172642)
Emissions
Сегодня, 1:56

Пост #172641

In Bass We Trust

С нами с: 5-January 10

(Mad Dog @ Nov 27 2022, 1:30) Перейти к цитате

Я он вже майже зважився замовити собі ще одну зарядну станцію, генератор та старлірнк. Правда не знаю нащо вони мені. laugh_cry.png

мажор однако
+Quote Post
Vaschek
Сегодня, 2:39

Пост #172642

ultra active user

С нами с: 11-October 07

(Emissions @ Nov 27 2022, 1:56) Перейти к цитате

мажор однако

Нищеброд, в списке нет Экофлоу rgg.png
+Quote Post
Andrew_XD
Сегодня, 4:39

Пост #172643

Постоялец

С нами с: 26-July 09

(Dr.Sydorenko @ Nov 26 2022, 18:43) Перейти к цитате

там є швидка зарядка

Для швидкої зарядки треба ще "швидка" зарядка. А у нас, як виявилось, навіть звичайної запасної немає. І треба не лише пару банок, а ще й зарядка. Ну просто повна торба.
У мене сьогодні вже не на жарт дах їде, вибачте. Я не думав, що там все настільки погано. Думав є хоч щось. Типу є, але в притик. Запасу 0.

У моїх наче все ок. Ну не було зв'язку добу... чого нервувати?

3 доби... Вчора ввечері перший раз додзвонились. Я сьогодні вже думав їхати. Але все норм. І вчора ввечері, і сьогодні говорили.

З алі зараз їде швидше ніж до війни.

Ну.... У мене пачка замовлень висить з 11 по 15 число (оформлення). Їх Алі частково згрупував під один багаж на 1 трек номер. Щось не сильно воно кудись їде. Нова пошта аж 1 трек номер надіслала, але трекінг каже, що воно лише покидає країну відправлення. Інші взагалі глухо. Тобто воно ще не тільки не виїхало, а й не зареєтровано на виліт. Інакше б Нова пошта повідомила. Чекаю.

Банок купа скрізь, питання лише в ціні.
Я он вже майже зважився замовити собі ще одну зарядну станцію, генератор та старлірнк. Правда не знаю нащо вони мені. laugh_cry.png

Ніт. У вівторок був у магазині. Валом всього. Сьогодні, коли було світло (є і зараз доречі, ура!), зайшов. Вимели майже все. Лежить 2 банки, однакові. Лайно. Я таки взяв одну, але домовився про повернення, якщо що. Так ось "якщо". Завтра понесу назад. Remax - мотлох.
І вибач, не олігархи. Тому питання в ціні стоїть дуже гостро.

P.S. Можеш мені сказати, що я міг би і за свій рахунок допомогти родичам. Коли міг - допомагав. І телефонами, і ноутбуками, і комп'ютерами, і ще багато чим. Але зараз не можу, сам у повній дупі. Найповнішій. Можеш вважати мене лайном. Я не ображусь.

Сообщение отредактировал Andrew_XD - Сегодня, 4:43
+Quote Post

8633 Страницы  « < 8631 8632 8633
Reply to this topicStart new topic

- Упрощённая версия
Сейчас: 27th November 2022 - 8:39
Сайт не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы удалим её. Файлы для обмена предоставлены пользователями сайта.