Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 5022-й день

Історія пригону "Карамельки", BMW F31 320d LuxuryLine(2014/Orionsilber metallic/184PS)

aldir
Mar 7 2018, 15:58

Пост #1

Активист
*

С нами с: 11-December 10

Open in new windowIPB Image

От нарешті прийшов і мій час розповісти свою історію про вибір, пошук авто, поділитися деякими думками, переживаннями, які супроводжували впродовж цього досить тривалого процесу.

Сам по собі я така людина, що до вибору будь-чого відношусь дуже відповідально і прискіпливо, причому те що вибираю повинно в першу чергу подобатись і приносити естетичне, візуальне задоволення.
Тому до автомобіля, з яким доведеться разом проводити час щодня, ці всі пункти відносяться у повній мірі.
Багато "води витекло" з того часу, відколи почався процес спочатку перегляду, а потім і вибору, і ще більше людей було замучено питаннями, проханнями, консультаціями, створювались теми на форумах, гуглив інфу сам на наших та іноземних ресурсах.
Забігаючи наперед скажу, що інтереси щодо авто змінювалися кардинально і не раз, в результаті по кільком моделям я таки набрав солідний багаж знань.
Також по ходу розповіді наведу кілька цитат від форумчан, які ділилися зі мною своїми знаннями і допомагали, можливо комусь ця інфа також стане в пригоді.

Частина 1. Надійні неламучі японці.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Частина 2. Півроку з Audi.

Частина 3. Поламані стереотипи.

Частина 4. Пошук і пригін.

Частина 5. Приховані моменти.

Частина 6. Кордон.

Частина 7. Час перезуватись.

Частина 8. Луцька митниця.

Частина 9. Комплектація.

Частина 10. Невеликий фотозвіт.

Ось так завершується ця історія, не дуже складно, але вимагає часу, нервів і терпіння. Далі в планах постановка на облік, оформлення страховки (на 1 рік візьму КАСКО), установка протиугонної системи.
Буду радий відповісти на запитання, якщо такі виникнуть.
П.С. Щось надто багато тексту вийшло, лаконічність не є моєю перевагою smile.gif
P.P.S. Мало не забув розкрити таємницю, а чому ж таки "Карамелька"? Думаю всі і так вже здогадались, але скажу, що сам я її так ніколи б не додумався обізвати, а от одна подруга, коли показав їй фото ще до пригону, сказала, що авто в такому кольорі схоже на карамельку biggrin.gif

Сообщение отредактировал aldir - Mar 7 2018, 16:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Страницы  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(40 - 59)
Jealous
Jun 27 2018, 4:25

Пост #41

Активист
*

С нами с: 28-October 09

машин хороший, пусть радует.

насчёт двига +1. если уж ест 20к эвро на машину, можно было брать 335. всё равно к этому придёте в итоге, чай не параша, где за л.с. налоги дерут.
+Quote Post
aldir
Jun 27 2018, 8:34

Пост #42

Активист
*

(Jealous @ Jun 27 2018, 5:25) Перейти к цитате

машин хороший, пусть радует.

насчёт двига +1. если уж ест 20к эвро на машину, можно было брать 335. всё равно к этому придёте в итоге, чай не параша, где за л.с. налоги дерут.

А Ви знаєте у скільки обійдеться розмитнення на 3.0d ? Якщо на 2.0 з усіма «оптимізаціями» вдалося зробити 4к Євро, то на 3.0 буде більше 10к.
Плюс 3.0 апріорі дорожчі. В результаті вона б стала дорожчою майже на 15к.
І взагалі, що за манери рахувати чужі достатки?

Сообщение отредактировал aldir - Jun 27 2018, 9:42
+Quote Post
mmo
Jun 27 2018, 10:31

Пост #43

Старожил

С нами с: 30-January 14

(aldir @ Jun 27 2018, 9:34) Перейти к цитате
В результаті вона б стала дорожчою майже на 15к.

Агрумент yes.gif
(aldir @ Jun 27 2018, 9:34) Перейти к цитате
І взагалі, що за манери рахувати чужі достатки?

Согласен wink.gif

(explosive @ Jun 27 2018, 1:54) Перейти к цитате

Придбав собі такий декілька тижнів тому і не парюсь... good2.gif

А меня вот почему-то это абсолютно не парит.
На хорошем шиномонтаже нормально накачали, проверили и езжу сезон если никаких инцидентов с колесом не происходит. А если и происходит - то все равно к ним еду blush.gif

ЗЫ Как часто проверяешь?
+Quote Post
aldir
Jun 27 2018, 10:58

Пост #44

Активист
*

(mmo @ Jun 27 2018, 11:31) Перейти к цитате

Как часто проверяешь?

Та я також по суті тільки коли перезувався качали і все. А тут почала сама система мене штормити. Вчора так і не заглянув на СТО, планую сьогодні.

Сообщение отредактировал aldir - Jun 27 2018, 20:49
+Quote Post
aldir
Jun 27 2018, 20:52

Пост #45

Активист
*

(Elektra @ Jun 27 2018, 1:12) Перейти к цитате

От души пишете

Дякую! smile.gif
+Quote Post
aldir
Jun 28 2018, 22:00

Пост #46

Активист
*

Заїхав сьогодні на СТО ще раз перевірити тиск в шинах, і виявилось що у всіх 1.2атм, добре, що ранфлети. Тобто на АЗС де мені нібито спустили до 2.0 несправний манометр.
Накачали по 2.0 у всі, система RDC переналаштувала і все ОК.
П.С. Але на 1.2 було дуже м‘ягко і комфортно, ранфлети таки треба зливати.
+Quote Post
aldir
Jul 16 2018, 14:30

Пост #47

Активист
*

Душа перфенкціоніста не знала спокою ... настав час спробувати виправити косяк з подряпиною на дверях. Контактував з 4-5 різними сервісами, уточнював деталі по малярним роботам. Колір у автомобіля досить не простий, тому одні мене просто попереджували, що можуть не попасти в колір, ін. запевняли, що легко попадуть. Першим не довіряв, другим не вірив. Чомусь спало на думку запитати поради у Олексія Fetus, де мені ставили протиугонну систему. Він порадив мені сервіс, куди сам завжди звертається, як досить надійний і професійний.
Зконтактував з ними, там одразу розказали як потрібно робити, щоб вийшло 100% попадання - з розпилом на сусідні деталі як у варіанті з білим перламутром, інакше є ризик. Записався 25.06 аж на 10.07, тобто чекав черги два тижні. Обіцяли зробити за 3 дні, проте в роботі було 4 авто плюс якась затримка із доставкою фарби, тому по факту забрав 14.07.
4 дні переживань, і от в суботу під"їхав на сервіс, дивлюсь стоїть вже на вулиці біля офісу. Серце забилось, кроки сповільнились ... підходжу із водійської сторони, минаю капот, повільна заглядаю на пасжирську сторону і ... нічого немає. На перший погляд дефект просто пропав наче й не було. Підходжу до дверей, обмацую руками, шукаючи недоліка і сподіваючись їх не знайти. Вм"ятину виправили без претензій. В колір, на мій погляд, також попали ідеально - дивився під різними кутами, і на сонці, і в тіні - ніяких переливів чи явних візуальних признаків фарбування не знайшов. Настрій UP, money DOWN biggrin.gif

Рихтовка - 500грн
Фарбування дверей з дефектом - 3000 грн.
Перепил на крило - 1500грн.
Перепил на задні двері - 1500 грн.
Арматурні роботи- 900грн
Гарантія на фарбу 1 рік. Звичайно в цю суму входить і покриття лаком та полірування пофарбованих частин.

Традиційно кілька фото.
Було:

Стало:

Офтоп - а в селі лив дощ smile.gif

Ну і звичайно ділюсь контактами:

Сообщение отредактировал aldir - Jul 16 2018, 14:39
+Quote Post
mmo
Jul 16 2018, 14:44

Пост #48

Старожил

Поздравляю с хорошим результатом drinks.gif
+Quote Post
aldir
Jul 16 2018, 20:41

Пост #49

Активист
*

(mmo @ Jul 16 2018, 15:44) Перейти к цитате

Дякую drinks.gif
+Quote Post
Alek19
Jul 17 2018, 10:37

Пост #50

Активист
*

С нами с: 25-June 09

Підкажіть будь-ласка де проводили роботи?

Сообщение отредактировал Alek19 - Jul 17 2018, 10:38
+Quote Post
user25
Jul 17 2018, 10:42

Пост #51

Постоялец

С нами с: 8-September 10

(Alek19 @ Jul 17 2018, 11:37) Перейти к цитате

rofl.gif
+Quote Post
aldir
Jul 17 2018, 10:53

Пост #52

Активист
*

(Alek19 @ Jul 17 2018, 11:37) Перейти к цитате

Останній спойлер читайте.
+Quote Post
Dniper
Jul 17 2018, 12:52

Пост #53

Cтаршой
**

С нами с: 16-December 06

(mmo @ Jul 16 2018, 15:44) Перейти к цитате

Я бы так не радовался с крашеными деталями. Недавно мой коллега по работе приходит и говорит пошли посмотрим на машину, облили кислотой вроде как (испугался что мою, оказалась речь идёт о его), после дтп красилась полностью, так вот покраска протянула 2 года, и лак по всей крыше,капоту, багажнику потрескался (это точно не шпакля села), после этого случая я еще более предвзято отношусь к крашенным авто. Тут правда был полный перекрас, в случае с автором думаю всё должно быть ок как мне кажется.
+Quote Post
mmo
Jul 17 2018, 14:56

Пост #54

Старожил

Да ладно тебе, перестань...
Надо быть оптимистом good2.gif
+Quote Post
aldir
Oct 24 2018, 10:18

Пост #55

Активист
*

Трохи підзабив я на БЖ smile.gif
Із цікавого, що сталосяя за цей час:

1. Ще в липні сідаю після робочого дня в авто, протягнувся біля 2 км, дивлюсь в праве бокове дзеркало ... а його немає! Тобто самого вкладиша немає, сперли тварюки!!! Авто як завжди стояло біля дороги, там всі ставлять, мабуть і ліве вкрали б, якби не так видно було з ін сторони, бо тротуар і дерева трохи ховають. Витягнули професійно, провода всі цілі, ніяких слідів взагалі немає.
Новий такий 300$, код S430A, з автозатемненням та підігрівом.
Зателефонував у страхову, це страховий випадок сказали, але відбиваючі елементи дзеркал попадають під виключення, про що вказано у договорі. Тому купив сам б/у за 60Є і установив, роботи на 10хв. Тепер розумію чому їх крадуть - дитина його зніме. Чув що на вкладишах люди гравірують вінкоди або держномери, щоб крадені продати важче було.

2. Оновив карти навігації, по великим містам навіть 3Д структури вимальву smile.gif По місту навігація не дуже зручна, пробок не показує. Але якщо на далекі відстані між містами, тільки не користуюсь. Плюс в тому, що частина інформації дублюється проекцією на лобове скло, дуже зручно, ще й так красиво вимальовую розгалуження доріг і т.д. smile.gif

Далі в планах покупка нового комплекту зимової резини, а саме Continental WinterContact TS860. Є один комплект, про який писав ще в першому пості, купив те що знайшов за обмежений час в кінці зими, Continental WinterContact TS 830P, протектора ще 5мм, виробництво 2010-2013рік. Але я в ній чомусь не дуже впевнений, хочу свіжіше взяти.

Потрібно робити планове ТО. Вирішив я закупитись розхідниками і поїхати на АВТ Баварія. Але Денис із BMW-Garage (саме там хотів затаритись) порадив ще раз переконатись, що там мене приймуть зі своїми розхідниками. І от тут запара - не можна. Не можна навіть масло своє взяти. Приймуть зі своїм тільки в тому випадку, якщо є документ (чек), який підтвердить, що це куплено у ОД!!!! Хто мені скаже, юридично вони мають право таке робити?
От в Харкові знайомий їздить до ОД з усім своїм, фільтри навіть аналоги, і ОК, міняють, вносять в сервісну історію.
У Львові я весною міняв зі своїм маслом.
Записався на цю пт, заміню масло і масляний фільтр у них, все ін - в BMW-Garage. Я б обслуговувався у ОД, оригінальними розхідниками, якби в них були адекватні ціни, а тут тільки по фільтрах 1500 різниця, занадто великі вони ставлять націнки, в Європі набагато дешевше обслужити авто по цьому регламенту.

Ще питання якими відео реєстраторами користуєтесь, бо за рік часу я так і не купив. І чи потрібен він взагалі?

І як же без фото, у маминих квітах smile.gif
+Quote Post
Iva | Pro
Nov 8 2018, 17:07

Пост #56

Постоялец

С нами с: 1-November 07

aldir, отличный и интересный опус, спасибо, +1 в карму!

Видеорегистратор нужен обязательно (вдруг пешеходы выбегут резко, кто-то подрежет и т.д.).
Цена / качество - Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR.

Рихтовка - 500грн
Фарбування дверей з дефектом - 3000 грн.
Перепил на крило - 1500грн.
Перепил на задні двері - 1500 грн.
Арматурні роботи- 900грн
Гарантія на фарбу 1 рік. Звичайно в цю суму входить і покриття лаком та полірування пофарбованих частин.
Случайно не интересовались сколько стоили такие же работы в ОД AWT Bavaria?
Спасибо за контакты малярки, сохранил на всякий случай.

Записався на цю пт, заміню масло і масляний фільтр у них, все ін - в BMW-Garage. Я б обслуговувався у ОД, оригінальними розхідниками, якби в них були адекватні ціни, а тут тільки по фільтрах 1500 різниця, занадто великі вони ставлять націнки, в Європі набагато дешевше обслужити авто по цьому регламенту.
Довольны ли BMW-Garage? (эти stobmwgarage.com ?)
Не могли бы, плиз, выписать плюс/минус точную разницу в цене?
У ОД есть большой плюс, это запись ТО в машину и их облако (легче продать потом машинку) и гарантия 2 года на любой тип работ (та же малярка) drinks.gif

Сообщение отредактировал Iva | Pro - Nov 8 2018, 17:07
+Quote Post
aldir
Nov 10 2018, 2:27

Пост #57

Активист
*

(Iva | Pro @ Nov 8 2018, 17:07) Перейти к цитате

aldir, отличный и интересный опус, спасибо, +1 в карму!

Видеорегистратор нужен обязательно (вдруг пешеходы выбегут резко, кто-то подрежет и т.д.).
Цена / качество - Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR.

Дякую за інфу drinks.gif

Случайно не интересовались сколько стоили такие же работы в ОД AWT Bavaria?
Спасибо за контакты малярки, сохранил на всякий случай.

Цікавився, оцінили біля 20тис грн малярку. Будь-ласка, нехай ніколи не знадобляться smile.gif

Довольны ли BMW-Garage? (эти stobmwgarage.com ?)
Не могли бы, плиз, выписать плюс/минус точную разницу в цене?
У ОД есть большой плюс, это запись ТО в машину и их облако (легче продать потом машинку) и гарантия 2 года на любой тип работ (та же малярка) drinks.gif

На BMW-Garage так і не попав, обслужився в BMW Zone. Про це буде пост раз цікавитесь, а то я БЖ на форумі БМВ веду активніше smile.gif
По малярці дали гарантію рік, враховуючи різницю в ціні у 3 рази, думаю вибір виправданий.

Ось прайс на розхідники АВТ Баварія, приблизна вартість ТО із заміною масла та 4 фільтрів (повітряного, салону, паливного, масляного) приблизно 8500грн.

Сообщение отредактировал aldir - Nov 10 2018, 2:36
+Quote Post
aldir
Nov 10 2018, 3:02

Пост #58

Активист
*

Пройшов ТО у ОД, пробіг 144тис.км. Замінили масло в двигуні (83 21 2 365 933 BMW Twinpower Turbo Oil LL04 5W30) та масляний фільтр (11 42 8 507 683), долили антифриз. Одразу ж намагалися впарити заміну фільтрів салону, повітряного та паливного, я ввічливо відмовився
Зробили 7% знижку, з урахуванням якої впринципі не назву ціни надто високими, на кілька десятків грн дорожче, ніж пропонували тут на форумі. Можливо наступного разу таке ТО буду в повній мірі проходити у ОД і не морочити голову.
Безкоштовно замінили рамки номерів.
А ще в мене заблокований сервісний роз"єм, перехідник я забув вдома, відповідно вони не внесли у програму автомобіля, що було пройдене ТО. Ну не біда, наступного разу виправлять.
Прайс:

М5 spiteful.gif

Нарешті перезувся, 2 тижні шукав резину яку хотів, думав вже купити щось простіше нове. Пощастило, що погода не піджимала.
Знайшов комплект R17 225/50 Michelin Alpin 5 94Н XL, всі шини 2017 року випуску. Продавав хлопець, оскільки продав свого Акорда, а на нову Acura MDX вже не підходять. Відкатав один сезон, вони як новенькі. Сказав в минулому році купував по 3500 за колесо, зараз же така майже 4500. Віддав мені за 8000.
Одразу перезувся, стало їхати ну неймовірно комфортно, навіть руками наощуп резина дуже м"яка.

Літня стояла ще з якою авто із салону виїхало Bridgestone Potenza S001 225/50 R17 94W RunFlat , забрав її, протектор ще нормальний, але їздити вже не буду. Або продам, або віддам. На літо хочу Michelin PS4 придбати.

Намагався записатись на заміну фільтрів та діагностику ходової до BMW-Garage, але вони мене проігнорили. Плюс в той же день зустрічався з другом, він у них колись свій Х1 обслуговував. Вирішив він цього Х1 продати, потенційний покупець замовив діагностику BMW-Garage, і яке його здивування було, коли він побачив заключення, хоча недавно перед цим був на ТО і діагностиці. Виясняючи в чому справа, відповіли типу для покупця так ціну збивали. Чия це ініціатива, покупця чи СТО я хз. Ну він там більше ні ногою.

Записався до BMW Zone вчора на сьогодні 11 ранку. Замінили фільтри салону, паливний, повітряний. Оригіналів у них немає, поставив Mann. По часу зайняло годинку. Поспілкувався з механіком на рахунок ходової, каже все ідеал, окрім того що є мікротріщинки на відбійниках, але ще їздити і їздти на них. Кажу як же так, у ОД на Арії у Львові загнули, що відбійникам торба плюс важелі передньої підвіски? Ну відповідає, це звичне явище, що після Баварії люди з букетом приїжджають, а по факту нічого критичного. Ось так, а вже приготував 500-600$
До речі, до них можна зі своїми розхідниками їздити.
Прайс:

А поки сидів в залі очікування, познайомився з цікавою людиною, сам із Хмельницька, після відрядження прилетів у Київ, забрав свій Х5 Е70 в аеропорту і приїхав замінити масло в коробці, пробіг вже 220тис десь. Масло було чисте, як такої необхідності в заміні не було. Каже, що автомобіль подобається, дістався від партнера по бізнесу, який взяв його з салону а через 2 роки віддав йому, не зайшов За 7 років володіння проблем/поломок не було серйозних, тільки от це 4.8i версія, каже хоч і суми невеликі виходять, але для чого викидати фінанси у вихлопну трубу.
Саме цікаве це те, що я вислухав про АВТ Баварія, каже, що ненавидить їх Одного разу взагалі намагались його обдурити. За заміну сайлентів виставили занадто серйозний чек, почав розбиратися. Відповіли типу там щось заржавіло, не могли зняти, довелось ступіцу відкручувати і т.д. Заставив їх піти показувати як робили. Вони беруть зйомник деталі а він туди не влазить, тобто у них просто не було підходящого інструмента. Він пробив по номеру зйомника і виявилось, що для Е70 він не підходить.
Після цього каже його друг захотів собі Х5 Ф15, поїхали в салон подивитися, попросили тест-драйв. А ні, не можна, ставайте в чергу і приходьте через 4 місяці!!! Що?!!! Тут потенційний клієнт на дороге авто і так відшивати. Поїхали вони в той же день у салон Ауді, там їх прийняли як білих людей, розказали про опції і комплектації, сказали якщо хочете щось ін - замовимо і приїде, самі запропонували прокататись і оцінити. Взяли тоді ж Q7. У нього в дружини Ауді А4, приїхати зі своїми розхідниками не проблема, спокійно міняють.
Так тепер він з BMW їздить на ТО в салон Ауді
Комплект ZF для заміни масла оригінал на Баварії також відмовились міняти. Сказали не регламентні роботи, але якщо дуже хочете, то зробимо тільки купляйте в нас, а свій викиньте.

Ось так от. Мені тільки цікаво, це ОД БМВ в Україні так себе поводить тільки, чи це загальна політика компанії?

Сообщение отредактировал aldir - Nov 10 2018, 2:57
+Quote Post
RASTISHKA
Aug 19 2019, 22:23

Пост #59

Старожил

С нами с: 8-January 10

Цена космическая какая-то!Пригоняли в Семью BMW X1 sDrive 20d на ручке 184 силы 2014г пробег 64тыс без подкрасов, гнали сами с германии без посредников,покупав у дилера с трейд ин за 5900эвро. На киевских номерах с дорогой и таможкой вышел в 11100 долларов. Комплектация не самая богатая так как задний привод и ручка но все необходимое есть,тройку такого-же года можно было взять в лучшей комплектации в ту же цену.

Сообщение отредактировал RASTISHKA - Aug 19 2019, 22:28
+Quote Post
imenno
Aug 19 2019, 22:36

Пост #60

Мистер Равлик

С нами с: 24-March 06

Тут машина на уровень выше, универсал и автомат. Еще и всякие смарт фишки.

Сообщение отредактировал imenno - Aug 19 2019, 22:36
+Quote Post

4 Страницы  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

- Упрощённая версия
Сейчас: 14th December 2019 - 20:09
Сайт не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы удалим её. Файлы для обмена предоставлены пользователями сайта.